Heerlijk analoog, tijdloos elegant en dankzij de sigarettenaansteker-stroomvoorziening ook onverbiddelijk mobiel: de verwarmde retro drinkbeker voor onderweg in prachtig Italiaans design met analoge (!) thermometer. Zo hoef je je koffie niet meer koud te drinken - we weten ondertussen allemaal wel dat je van koude koffie geen mooie ogen krijgt, erger nog, dat het zwarte goud koud gewoon niet lekker is. Simpelweg aansluiten op de sigarettenaansteker in de auto en je koffie netjes op temperatuur brengen of houden.
Onze verwarmde retro drinkbeker met thermometer is mooi als een antieke Vespa, een fles Cinzano of het klassieke profiel van Gina Lollobrigida. Het is het perfecte accessoire voor een ontspannen ritje in een Alfa cabrio - langs de kust van Amalfi of door de zomerse straten van de eeuwige stad. Tja, daar smaakt koffie nog eens zo goed.
Doorgaan
Door "in te loggen met Facebook" hoef je geen gebruikersnaam en wachtwoord meer te onthouden, maar kun je direct shoppen.
1) Als je nog geen klantaccount bij radbag hebt, kun je met de Facebook login nog sneller inkopen en geniet je van alle voordelen van een lidmaatschap van radbag.
2) Als je al klant bent bij radbag, kun je je profiel koppelen aan Facebook, zodat je nog gemakkelijker kunt inloggen.
Belangrijk: we schrijven nooit zonder je toestemming op je Facebookwall. Jouw gegevens worden nooit aan Facebook of derden doorgegeven.
Creëer een nieuw account